Aktuální přehled pejsků k adopci

Chcete si adoptovat nového čtyřnohého parťáka?
Pokud vám padl do oka některý z pejsků k adopci a máte zájem o jeho osvojení, neváhejte vyplnit adopční dotazník, který najdete zde.

Dasty 6 let - v léčení

DASTY je drobný šestiletý čivaví chlapeček se silnou osobností. Dostal se k nám ze složité rodinné situace, která vyústila do stavu, kdy bylo potřeba jednat. Z domu odešel ještě se svým "bráchou" jiného plemene, který už své nové doma, kde má potřebnou péči zajištěnou. Dastík to štěstí bohužel neměl a po první návštěvě veterináře, kdy se přišlo na jeho potíže s koleny (luxace patel) musel zůstat v dočasné péči. Řešení a operaci budeme konzultovat s naším vet MVDr. Skalou v Praze. Po psychické stránce už se na tom pracuje, ale aby si mohl užít ještě řadu let šťastného života bude to chtít dát do pořádku i ta kolena.
Jak se totiž ukázalo, tak si v dočasné péči zamiloval procházky a pohyb venku se svými velkými kámoši se kterými teď bydlí a hrozně rád by si je užíval bez bolesti. K ostatním psům je kamarádský a nemá problém ani s velkými psy, kočkami a dokonce i morčata má rád :-). Je šikovný a učenlivý. Z počátku byl dost nenávistný a také dost vrčel, dokonce i kousal. Je to ale jen jeho nedůvěra a strach,z některých konkrétních pohybů a gest což mu nemůžeme mít za zlé. Jakmile ale zjistí, že může důvěřovat a že se mu nic nestane je z něj miláček. Chce to jen trochu trpělivosti a čas. Každý den vidíme pokroky... malé, větší i ty velké a je úžasné to sledovat. Chtěli bychom mu dopřát konečně život jaký si zaslouží. Bez bolesti a obav z budoucnosti.
Dastyho můžeme podpořit na našem transparentní účtu: 82838877/2010 do poznámky Dasty.
Vyhledávání